Bohemia Crystal

Spojení slov Bohemia Crystal vlastně neznamená nic jiného, než český křišťál. Bohemia Crystal je ale zároveň také značka a ochranná známka. V České republice i ve světě je vnímána jako značka kvality a ruční práce. Chcete-li se dozvědět více o českém křišťálovém skle, jeho historii a způsobu výroby, podívejte na stránku České sklo.

Značka Bohemia Crystal původně vznikla jako značka křišťálu, který se vyráběl v českých sklárnách. Mezi ty největší a nejznámější patří sklárny v Novém Boru, Světlé nad Sázavou a Poděbradech, které byly do roku 2008 součástí sklářského uskupení zastřešeného podnikem BOHEMIA CRYSTALEX TRADIN. V roce 2009 došlo k rozdělení této firmy na tři společnosti - Crystalex CZ, s.r.o., CRYSTALITE BOHEMIA s.r.o. a Crystal Bohemia, a.s.

V HCrystal odebíráme produkty výhradně od skláren Crystalex a Crystalite. Vybíráme ty nejzajímavější produkty vhodné pro dekoraci a pečlivě kontrolujeme jejich kvalitu. Můžete si tedy z pohodlí domova vybírat z našeho širokého portfolia broušených skleniček, karaf, váz a dalších ručně broušených kousků.

S410_1S427_1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Informace o zpracovávaní osobních údajů naleznete na stránce Podmínky ochrany osobních údajů.